Autor Wątek: szukam kursu / nauczyciela obróbki metali  (Przeczytany 1123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zloek

  • Uzależniony od 2CV
  • *****
  • Reputacja: 11
szukam kursu / nauczyciela obróbki metali
« dnia: 14 Czerwiec 2019, 13:12:48 »
Hej,

Szukam kursu / nauczyciela obróbki metali
czyli: tłoczenie, walcowanie, kucie, wyciskanie, gięcie, itp. do wykonywania różnych elementów karoserii samochodów/motocykli.
Najchętniej okolice Warszawy (Mazowieckie).
Zapłacę.
Najchętniej znajdę człowieka guru który chętnie podzieli się wiedzą w praktyce.

Znacie kogoś? Może macie kogoś w rodzinie?

Offline pawel.d

  • Fanatyk 2CV
  • ****
  • Reputacja: 5
Odp: szukam kursu / nauczyciela obróbki metali
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2019, 23:56:04 »
Widziałem na targach Retro moto show  w Poznaniu różne maszyny ,praski, koła angieskie tam też były pokazy i sprzedaż. Wiem że firma z tego stoiska organizuje kilkudniowe szkolenia. Niestety nie pamiętam nazwy firmy. Warto byłoby przejechać się na jesień do  Poznania  na kolejne targi i nawiązać kontakty.  Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR Show. 25-27 października 2019.

Retro Motor Show to nie tylko święto dla koneserów klasycznej motoryzacji, to także doskonała okazja na spotkanie z fachowcami zajmującymi się renowacją pojazdów zabytkowych. W "żywej' strefie Akademii Renowacji można  poznać tajniki cynowania karoserii, napraw blacharskich, mechanicznych, dorabiania elementów, usuwania starych powłok lakierniczych czy naprawy tapicerki bez jej ściągania. To doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń wśród mechaników i rzemieślników oraz podnoszenie kompetencji w tych poszukiwanych na rynku pracy zawodach, jakimi są mechanik, lakiernik oraz blacharz pojazdów zabytkowych.