Autor Wątek: 2cv w Kazimierzu Lublinie Zamościu i Sandomierzu  (Przeczytany 354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 23
2cv w Kazimierzu Lublinie Zamościu i Sandomierzu
« dnia: 23 Sierpień 2020, 08:33:50 »
Witam wszystkich grupa kaczek ze środkowej Polski około 5 sztuk wyrusza na wschód  3 września . Jeżeli na miejscu byłby chętny do spotkania i wspólnego podróżowania to zapraszamy . W Lublinie dojedzie do nas kaczka z Radomia, kto jeszcze miałby ochotę dołączyć proszę o kontakt 602 899998. Trasa 3 09 Kazimierz 4.09Lublin 5.09 Zamość 6.09 Sandomierz , gdyby ktoś z miejscowych miał jeszcze cos do pokazania na tym pięknym terenie bardzo proszę o pomoc .

Online petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 75
    • Piotr
Odp: 2cv w Kazimierzu Lublinie Zamościu i Sandomierzu
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2020, 15:22:05 »
Znów fajny wypad. Szczerze myślałem, że będzie w połowie września. W weekend  urodziny córki a wcześniej  mam zarezerwowany rejs łajbą.
Tak więc muszę odpaść.
Ale życzę udanej eskapady.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2020, 19:17:39 »
My niestety  :( na początku września ruszamy w drugą stronę..... via Kaszuby . Życzymy dużo wrażeń :)

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpień 2020, 22:50:03 »
Może ktoś z Lublina i okolic chciałby spotkać się na wyjeżdzie  , nie często się zdarzają wyjazdy w tamtym kierunku .

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień 2020, 20:30:47 »
Jeszcze raz dziekuję za pomoc Wojtkowi , Rafałowi i Krzyśkowi w organizacji i prowadzeniu po Waszym terenie . Mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy sie kaczkami na trasie .