Inne ... > Pozostałe marki

renault

(1/1)

petercvw:
A może dla kogoś podróbka merarki  ;)i. Wajhowanie takie same, francuz tyż, kasa do przedyskutowania ale nie tragiczna, tylko papierów brak ale kult auto jest no i pod Stuttgart trzeba śmigać ale myślę że zabawa fajna z taką bryczką jak i mój kibel - słońce i zabawa i na 100% wszystkie oczy gapiów skierowane na Was.
http://www.mobile.de/pl/marka/renault/model/andere/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:renault,mdl:andere/pg:vipcar/206531556.html
Ciekaw jestem koledzy czy macie inne marki w swojej stajni, którymi chcielibyście się pochwalić. Z tego co wiem to Herbert, Dajanka i jo tysz momy, czy kochacie tylko 2cv?

petercvw:
..troszeczkę jak 2cv, a jak tyćkę więcej ścięty tył to mozna sie doszukać i ami 6 lub i fiorda angli co?
cały czas mnie kręci "r"entuś

petercvw:
Co by nie śmiecić innym w ich postach, wrzucam tu filmik podpatrzony u kolegów "po rodzinie".
Nie trzeba znać języka, ale furka wypas. Robert, Herbert... a może inni koledzy (Paweł/Ural - Ty napewno byś odwalił 1:1 taką furkę?) natchniecie się jakąś inspiracją, jakiś pomysł ukradniecie, zmienicie zdanie nie pickup tylko CAMPER.
....dla mnie całe wyposażenie miodzio ale zajobkowe są pasy bezpieczeństwa i maszynka do golenia a Was co zauroczyło ( no nie chyba podobizna Johna Lenona - który siedzi w puszce)
Miłego oglądania  https://www.youtube.com/watch?v=512xzSmc7E8

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej