Autor Wątek: wskaznik luzu  (Przeczytany 1451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • www.condesita.com
wskaznik luzu
« dnia: 08 Maj 2015, 17:28:44 »
Dopiero dzis, po ładnych kilku latach jazdy moim wyrobem kaczkopodobnym, zauwazylem, ze mam wskaznik wrzuconego luzu. Chyba w zadnym innym samochodzie ,nawet luksusowym,  nie jest on zamieszczany, oczywiscie poza automatami no i motocyklami. Ciekaw jestem czy i w Waszych autkach on wystepuje, czy wszystkie roczniki byly wyposazone w to praktyczne udogodnienie ?
...bądżcie

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Herbert
Odp: wskaznik luzu
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2015, 17:54:05 »
Co masz na mysli ,ten karbowany pasek na drażku zmiany biegów widoczny gdy samochód jest na luzie?

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2015, 17:47:43 »
Tak Herbi, to ten tzw. "moletowany"/radełkowany/  pasek. Mimo tego zawsze bujnę sobie w lewo, w prawo tą rączką od parasola, dla pewnosci. p.s. dałbym kilka fotorelacji z tegorocznego sezonu, ale odrzuca mnie odchudzanie z 4Mb do wymaganych 1,2  dawniej bylo prościej.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2015, 17:49:53 wysłana przez rosikon »
...bądżcie

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2015, 18:01:24 »
W Lamborghini widać doskonale jaki ma się bieg i kiedy jest na luzie 8)

Co do wielkości zdjęć, to takie ograniczenie jest bardzo sensowne, szczególnie, że utrzymanie forum jest obecnie na barkach Arka. 4MB zdjęcia wrzucane hurtem zabiłyby nam to forum bardzo szybko w tej sytuacji  :(
Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył konto np. na imgur.com albo http://www.google.com/intl/pl/picasa/ lub innym darmowym hostingu zdjęć i tam wedle uznania tworzył foldery z różnych imprez a następnie dzielił się z nami linkami do całych relacji :) Sam zacząłem używać imgur i sobie chwalę.