Autor Wątek: Stwórzmy wspólnie to FORUM  (Przeczytany 43484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arekban

• -
  • Global Moderator
  • Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 12
    • Forum 2CV
Odp: Stwórzmy wspólnie to FORUM
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Styczeń 2015, 10:32:26 »
Jeśli uwazasz ze inny użytkownik Ci pomógł to kliknij  w Pomógł.  Wtedy dodają sie punkty Reputacji

Offline arekban

• -
  • Global Moderator
  • Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 12
    • Forum 2CV
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Styczeń 2015, 10:32:29 »
Jeśli uwazasz ze inny użytkownik Ci pomógł to kliknij  w Pomógł.  Wtedy dodają sie punkty Reputacji

Offline admin

• Administrator
  • Bywalec
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #77 dnia: 07 Luty 2015, 07:58:17 »
Zmiany na dziś - najważniejsze i to wykonane bez zgody innych użytkowników (sorry ;) ale chyba wyjdzie na lepsze:
 - wszystkie załączniki mogą oglądać także niezalogowani użytkownicy.
 - White_Duck - Administratorem  - nie mam zbyt wiele czasu na modernizacje i ustawienia techniczne forum wiec w tych sprawach piszcie też do Tomka
 - Noel - Global_Moderatorem
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2015, 08:02:55 wysłana przez admin »

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 75
    • Piotr
« Odpowiedź #78 dnia: 07 Luty 2015, 12:49:50 »
I super, jak dla mnie okno zostało otwarte na świat  :).
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
  • (.°\=/°.)
« Odpowiedź #79 dnia: 08 Luty 2015, 11:25:02 »
Zmiany na dziś - najważniejsze i to wykonane bez zgody innych użytkowników (sorry ;) ale chyba wyjdzie na lepsze:
- Noel - Global_Moderatorem
Ehh. Bez zgody...  Wątpię czy na lepsze, by to wyszło. Nie nadaję się.
- wszystkie załączniki mogą oglądać także niezalogowani użytkownicy.   
Super! Na lepsze.
- White_Duck - Administratorem  - nie mam zbyt wiele czasu na modernizacje i ustawienia techniczne forum więc w tych sprawach piszcie też do Tomka
Rozumiem Arku.  :)Dziękuję za to, co zrobiłeś i robisz dla nas. White_Duck ? z pewnością się sprawdzi. Już tego dowiódł. :)
CECI N?EST PAS UNE VOITURE? C?EST UN MONSTRE DE VITESSE

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Luty 2015, 16:23:32 »
Nie prosiłem o tę funkcję, ale skoro już ją mam, to postaram się nie szkodzić ;) Ogarnę panel administratora i będę oczywiście obserwował forum i propozycje zmian. Jak będe w stanie coś dobrego bezpiecznie wprowadzić to będę starał się to robić. Jednego możecie być pewni, nie będę urządzał żadnej prywaty :)

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #81 dnia: 16 Luty 2015, 17:09:56 »
Melduję, że wprowadziłem drobne usprawnienie na forum i mam też jedną prośbę, ale o tym zaraz ;)

Chciałem trochę tchnąć życie w nasz forumowy kalendarz i wykorzystać go jak najlepiej. Dotychczas nawet jeśli coś w nim było, to można było się tego dowiedzieć tylko wchodząc w niego i szperając po miesiącach. Przypomnienia o urodzinach użytkowników również nie było (kalendarz wyciąga je automatycznie z daty urodzenia podanej w profilu).

Od tej pory na dole głównej strony forum pojawiać się będą nadchodzące wydarzenia. Przypomnienie pojawi się 10 dni przed rozpoczęciem, aby każdy (na przykład) miał te kilka dni na zapoznanie się z ofertą rajdu/zlotu i zdążył wziąć urlop :) Może ktoś będzie szukał pomysłu na wolny letni weekend, wtedy też to przypomnienie o interesującym wydarzeniu może mu się przydać.
I tutaj jest moja prośba do wszystkich, jeżeli macie informacje o ciekawych dla was wydarzeniach i chcielibyście się nimi podzielić by zachęcić innych forumowiczów do udziału to piszcie o tym w specjalnie do tego stworzonym dziale Życie z 2CV --> Spotkania, zloty 2015. Najlepiej, jeżeli zachowamy zasadę - jedno wydarzenie - jeden temat, wtedy będę mógł łatwo powiązać wydarzenie z dniem w kalendarzu a link z kalendarza będzie przenosił do tego konkretnego tematu.

A i jeszcze jedno, jeżeli zauważycie, że temat dotyczący wydarzenia ma pod pierwszym wpisem np.
? Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 16:42:11 wysłana przez White_Duck ?
To oznacza to tylko tyle, że dodałem wydarzenie do kalendarza, ewentualnie, że weryfikując aktualność danych dorzuciłem link do strony organizatorów. Żadnych innych modyfikacji ani cenzury nie wprowadzam ;D

Przy okazji włączyłem opcję przypomnienia o urodzinach, również będą się pojawiać na dole głównej strony.

Pozdrawiam
Tomasz
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2015, 17:11:39 wysłana przez White_Duck »

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 26
    • Bogdan.
« Odpowiedź #82 dnia: 16 Luty 2015, 18:21:45 »
 :) Świetnie  :)

Offline kalie

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemek
« Odpowiedź #83 dnia: 24 Luty 2015, 13:42:15 »
Czy moznaby zrobic "Powiadamiaj mnie o odpowiedziach." domyslnie wlaczone? Chyba, ze ktos nie chce, to moglby sobie kliknac "Załączniki i opcje dodatkowe" i to odznaczyc.
Wydaje mi sie, ze jak ktos pisze cos w watku, to najczesciej chcialby byc informowany o nowych odpowiedziach.
Teraz trzeba pamietac, aby ta wlaczac.
Co o tym sadzicie?

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 26
    • Bogdan.
« Odpowiedź #84 dnia: 24 Luty 2015, 14:58:33 »
Kliknij śledzenie i będziesz miał powiadomienia.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #85 dnia: 06 Marzec 2015, 10:54:09 »
Chciałbym się podzielić swoim spostrzeżeniem. Cztery słowa Stwórzmy wspólnie to FORUM - jak pięknie, jeszcze w tamtym roku przed zamknięciem starej strony było ludzi, tematów ratujmy, co dalej - każdy się wypowiadał życie bulgotało. Teraz zauważyłem słabe tętno, wypowie się z 5 osób na krzyż i koniec. Czy forum zbrzydło, zrobiło się nie ciekawe, każdy zrobił swój samochód i brak tematów a co za tym idzie i czynnego udziału innych forumowiczów, wyskoczą pojedyncze wątki techniczne dostaną odpowiedź i co umarł w butach. Kiedyś do jednego pytania ile osób wrzucało odpowiedzi, pokazywanie zdjęć, filmików, ciekawostek itd., szkoda a z drugiej strony nie wierzę że Ci wszyscy "nieobecni" nie zaglądają bo to zostaje we krwi - rano przed gimnastyką w południe po obiedzie czy wieczorem między 5 a 6 koronką. Czy to jest tak jak pisał Kryptek specyfika tego forum jest taka i to jest fajne a może przesilenie w pogodzie. Hmmm.. ciekaw jestem jakie są Wasze spostrzeżenia chyba nie brak czasu czy ja wcale nie oglądam (bo takie pierdoły to ja mówię u lekarza).
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #86 dnia: 06 Marzec 2015, 13:08:14 »
Piotrze,taka jest specyfika tego forum. Teraz jest czas zimowy i właściciele kaczek śpią. Jeśli w takim okresie nie wrzucisz "łyżki dziekciu ) np koszulki, to życie na forum jest leniwe. Niedługo topimy Marzannę w Obornikach i życie forumowe nabierze rumieńców. Pojawią się relacje ze zlotów . Czekam z niecierpliwością na "zaspany" Lublin. Czas myśleć o otwarciu dachów.
A swoją drogą to Piotrze wygląda na to, że Twoja rekonwalescencja przebiega prawidłowo i energia rozsadza Cię od wewnątrz ;D
Pozdrawiam
kwa, kwa kwa ;D

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #87 dnia: 06 Marzec 2015, 18:17:54 »
Dzięki za słowa otuchy, nadziei, optymizmu ... kwa  >:D
born 2
       Citroen
     loVe

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Kwiecień 2015, 19:43:01 »
Wprowadziłem drobne usprawnienie - imiona użytkowników. Jestem pewny, że ułatwi to kontakt, rozpoznawalność między sobą i łatwiej nam będzie w dyskusjach pisać do siebie po imieniu niż nickami.

Wpisanie imion od tej pory będzie obowiązkowe dla noworejestrujących się a każdego obecnego użytkownika mocno zachęcam do wpisania swojego imienia Profil -> Profil Forum -> pole Imię:, dla dobra wszystkich :)

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #89 dnia: 22 Kwiecień 2015, 20:24:30 »
Bardzo dobra propozycja, popieram.
Małe pytanko??? dlaczego nie wyświetla się  (pomógł) przy moim awatarze ???
Świnia nie jestem, chętnie pomagam jak wiem, umiem i mogę :) :)