Autor Wątek: Niespodzianka...  (Przeczytany 916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
Niespodzianka...
« dnia: 17 Lipiec 2015, 18:03:13 »
Po zdjęciu błotników pokazało się to:

Za chwilę było już lepiej...
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2015, 18:04:55 wysłana przez Roberto »
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
Odp: Niespodzianka...
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2015, 09:57:44 »
Cześć,

czy ktoś spotkał się - w jakimś sklepie internetowym  -z uszczelkami łączącymi trójkąt z budką? Szukałem, nie znalazłem.

Widać to miejsce na focie czerwonej kaczki.Chodzi o krótszy bok trójkąta.Potrzebne są naturalnie dwie sztuki, na lewy i prawy trójkąt.

To jest uszczelka  na 99% oryginalna, zakłada się ją na trójkąt i wchodzi pomiędzy te dynksy, uszy , mocowania trójkąta, wypełniając

szczelinę między trójkątem a budką. Nie wypełnia jednak całej długości szczeliny.

Mam je w zielonej kaczce,wczoraj ponownie zakładałem.

Można ofc coś tam dobrać, ale co oryginał to oryginał.Kosztuje pewnie grosik...

Spotkał to ktoś?

To pisałem ja :Znany Szczególant ;) ;) ;) ;) ;)

Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
Odp: Niespodzianka...
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2015, 17:14:48 »
Najczęściej to ja widzę uszczelki łączące lewarek z otworem na ten że lewarek dla bezpieczeństwa  >:D. A tak na poważnie panie smerfuś szczególancik czy chodzi ci o to:  http://2cv-shop.pl/uszczelka_troacutejkata_pod_maska-344.html  u POLAKA i   http://www.treffpunkt-citron.de/2CV--Dyane--Ami---Mehari/Gummis-an-Karosserie------/Gummidichtung-Haubenwange--2CV---AK.html    u NIEMCA i kosztuje 28,89 PLN lub 5,60 ? za sztukę  :-\ i to się nazywa k... grosik. Ja mam oryginał zdj. 1 a na zdj. 2 wiadomo nie dopasuje na równiutko błotnik z budką by przylegało i powstala wąska 'przerwa' i wsadziłem normalną kedrę zdj.3 i pasi jak łorginał  ;D