Autor Wątek: SPRZEDAM CITROEN 2CV 1985r PIĘKNY  (Przeczytany 1490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiktor

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
SPRZEDAM CITROEN 2CV 1985r PIĘKNY
« dnia: 27 Lipiec 2015, 12:36:38 »
Witam,

Sprzedam pięknego Citroena 2CV. Samochód w moich rękach od lat dziewięćdziesiątych, ma wręcz wartość sentymentalną. Przez ostatnie kilkanaście lat stał w suchym i ciepłym garażu. Teraz, z racji przeprowadzki zacząłem zastanawiać się nad tym, by przywrócić mu drugą młodość. Niestety, ostatnie miesiące potoczyły się w taki sposób, że z powodu pracy poza miastem nie mam czasu zajmować się kaczką, ponadto wyszły mi inne wydatki. Udało się doprowadzić Citroena do stanu używalności - samochód pali i jeździ, zostały dorobione dwa klucze. Posiadam dowód rejestracyjny. Po przeglądzie mechanicznym (typu wymiana oleju, filtra oleju, serwis przepustnicy, hamulców, płukanie baku itd). Blacha w dobrym stanie (czyt. ciepły garaż). Co do mankamentów (wszak auto ma swoję lata i mimo długiego 'postoju' coś trzeba zrobić) - jeśli ktoś chce doprowadzić kaczkę do perfekcyjnego stanu, to przydałaby się lekka polerka lakieru. Na pewno trzeba by zrobić przednią część ramy (to głównie na nią nie mam czasu). Mam też oryginalne kołpaki (nie są założone do zdjęcia). Wnętrze w bardzo fajnym, oryginalnym stanie. 'Nawiewka' pod przednią szybą otwiera się, elementy ruchome działają bez zarzutu. Materiałowy dach niestety trochę poleżał i wymaga mycia (na zdjęciu 'czyste plamy' to efekty właśnie tego więc jest to całkowicie do zrobienia), ale co najważniejsze nie przecieka. Brakuje pewnie kilku małych części, które zagubiły się 'w akcji' przez te wszystkie lata (np. korek do baku).

Wrzucam na razie zdjęcia ogólne, w tym tygodniu wrzucę szczegółowe zdjęcia nadwozia oraz wnętrza.
Kontakt pod adresem email: wklimczyk@gmail.com oraz nr telefonu 509314173. Prosiłbym mimo wszystko o maile, gdyż mam ograniczony dostęp do telefonu w trakcie dnia. Gdybym nie odebrał, proszę o sms. W razie konkretniejszych pytań odnośnie stanu mail będzie o tyle lepszy, że będę miał 'chwilę' na zgromadzenie informacji.

Sprzedaję kaczuszkę z bólem serca, gdyż jest to auto mego dzieciństwa, ale niestety czasem tak trzeba. Ponadto bardzo szkoda mi jej, by niszczała przez kolejne lata. Cena, która mnie interesuje to 12.000zł, możemy oczywiście negocjować. Poniżej kilka zdjęć, tak jak mówiłem - więcej wkrótce.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2015, 12:45:51 wysłana przez Wiktor »

Offline Wiktor

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
Odp: SPRZEDAM CITROEN 2CV 1985r PIĘKNY
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2015, 20:06:33 »
Mała aktualka