Autor Wątek: Ratujmy Sausss Ente ! ! !  (Przeczytany 13240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 77
    • Jacek
Ratujmy Sausss Ente ! ! !
« dnia: 29 Wrzesień 2015, 18:53:41 »
Panowie (a może i panie) chętni do kupowania aut - popatrzcie na to:

- AŻ DWIE Sausss Ente do wzięcia za ... w miarę rozsądne pieniądze.
"PRAWDZIWE", ORYGINAŁY!
...Jeszcze przyjdzie czas, że będą warte NAPRAWDĘ DUŻO. Bo ubywa ich z każdym rokiem..

Pierwsza - za 2100 euro
Druga - za 2500 euro
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2015, 19:15:50 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Piotr
Odp: Ratujmy Sausss Ente ! ! !
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2015, 19:46:30 »
Jacek jest i tańsza na ebay de za 1666? koło Koblenz z 1989 roku

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2015, 19:52:27 »
A podrzuć linkę ?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2015, 21:23:07 »
http://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/26-09-info-motor-laeuft-citroen-2-cv-sausss-ente-gruen-arbeit-/364544611-216-5426
Siedzę na telefonie i małe problemy ale proszę. Popatrzyłem na te sassuski i .... znalazłem jak moja czerwoną nawet fajnie wygląda (jutro podeślę foto) trochę ją ożywia i wiem że można kupić takie nalepki tylko jak bym nakleił to mogło by tak być czy ten model jeszcze się  czymś różnił od mojego.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2015, 21:51:33 »
Mówisz - o Sauss Ente w kolorze czerwonym? :)
BYŁY takie, FABRYCZNIE !!!
(jeszcze większy rarytasik, niż zielone, bo jeszcze rzadsze)
Wyglądały tak:
< KLIK >

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Wrzesień 2015, 22:04:43 »
No właśnie i chyba mi to  leży kwa kwa a znalazłem firmę co robi nalepasy w Reichu (jutro do nich maznę) do wszystkich modeli i może. ...

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrzesień 2015, 09:59:42 »
Ale Piotruś, ja nawoływałem: "Ratujmy ORYGINAŁY", a nie: "mnóżmy podróby"  :-X >:D
...przepraszam, ... REPLIKI  ;) :D

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrzesień 2015, 10:11:51 »
http://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/26-09-info-motor-laeuft-citroen-2-cv-sausss-ente-gruen-arbeit-/364544611-216-5426
Siedzę na telefonie i małe problemy ale proszę. Popatrzyłem na te sassuski i .... znalazłem jak moja czerwoną nawet fajnie wygląda (jutro podeślę foto) trochę ją ożywia i wiem że można kupić takie nalepki tylko jak bym nakleił to mogło by tak być czy ten model jeszcze się  czymś różnił od mojego.

Piotr,
praktycznie czerwona Sauss - Ente wygląda  właściwie tak , jak Twoja.
Powinna mieć czarny dach -Twoja ma - i chromowane okrągłe reflektory.

Szarą atrapę.

Na klapie "2CV6 Club".

Z zewnątrz to jest największa różnica.

Zielona ma wewnątrz tapicerkę jasnobrązową.

Jaka była tapicerka w czerwonej Sauss ,nie wiem - nie spotkałem na żywca - ale w necie można to wyczesać.
Przecież i tak nie będziesz Twojej genialnej tapicerki zmieniał.

I naklejki...

!70- 190 Euraków i jazda.Jakbyś kupował,  to zwróć uwagę-są dwa rodzaje naklejek.

Oryginał miał po obwodzie kilkumilimetrowy paseczek bezbarwnej folii , obramowującej naklejkę.

Niektórzy je oferują ,ale sa rzadkie.

Szczególarz jestem ;)

Nie wygląda - IMHO - tak dobrze, jak zielona w tej wersji :P.Naklejki giną trochę na kolorze lakieru.

Ale to moje zdanie. Nie denerwuj się, pliz.

btw. Gdybym to JA miał decydować , zrobiłbym z Twojej kaczki czerwoną Sauss.

I pozbył się tych upiornych - choć oryginalnych - prostokątnych reflektorów.
Miłego dnia!
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrzesień 2015, 10:51:51 »
 Jawohl Herr Robert masz rację upiorne reflektorki powinny być okrągłe i nie jesteś upierdas ino szczegółowy esteta  :o. Na pomysł wpadłem (chyba z nudów) by ożywić/dodać skrzydeł mojemu entusiowi. Czerwonej sausski w PL nie widziałem tak jak i bayern ente - (może zrobię polen ente jak mi wpadnie jakiś pomysł - propozycje?). Zapytanie o folię (wszystkie modele) napisałem i czekam na  cenowego niuska i zobaczymy co zrobię  >:D.
Ja wiem Jacuś że oryginały ale moja i tak nią nie jest bo - kolor, - tapicerka itd. i może ktoś coś jeszcze znajdzie  :-\ nie są autentiko ale mnie to .....By mieć oryginalną w lakierze i nalepkowo to bym musiał zostawić karoserię nie tkniętą ale chyba wolę swojąreplikę ;D i jak bym miał drugi raz bawić się w remont to tez nie był bym oryginalny. A co do ratowania to ciekaw jestem czy ktoś z forum przeszedł by przez -kupno,-remont  i całą drogę za cenę miecia nie tkniętego oryginała z tego co widziałem na zlocie i temat był omawiany to 98% polskich kaczek to igły z fabryki.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
    • Robert
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrzesień 2015, 12:10:05 »
Piotr,

Jak zwykle się zgadzamy.

Napisałem o cenie 170 -190 Euro za Satz. Była to najniższa znaleziona cena,ale na pewno nie na niemieckich web sites.

Z drugiej strony, chodzi też o jakość .A tej nie sprawdzi się szczególnie u tańszych dostawców , wszyscy piszą UV baestendig, etc

Kop neta ile wlezie, są kolesie - prywatne małe firmy , które produkują mało i sprzedają duuużo taniej od wszystkich znanych nam sklepów internetowych.

Nie muszę Ci pisać,że trzeba negocjować , to nic nie kosztuje.

Np.-  dam 170 Euro , bo tyle mam.A na czym się skończy?

Pokop jeszcze w necie, bo u Niemca krzyczą około 225 Ojro.

Jak pisałem  -nie szczyp się ,rób jak uważasz , jedynym mankamentem Twojej kaczki jest bezpłciowość.

Bez urazy.                                                    Odsyłam na dół posta do offtopa

Tak jak mojej czerwonej...

Ale to się zmieni . :P

Mały offtop...

Kaczki są francuzkami, zastanawiałem się kiedyś nad fenomenem sexapilu kobiet z Francji. Nie są najpiękniejsze w Europie,ale mają to coś.Nie sprawdzałem  tego empirycznie ;) , lecz ukułem teorie, że Francuzki - a więc i kaczki - są sexy bo...

... nie są doskonałe.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2015, 12:12:18 wysłana przez Roberto »
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Wrzesień 2015, 15:12:11 »
Te naklejki w Mirkowym sklepie to chyba podróby,są troche inne.
http://2cv-shop.pl/Naklejki_kaczki_na_2_strony_tylna_klapa-1260.html

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Wrzesień 2015, 17:01:46 »
No jak "chyba"....  ;D ;D
EWIDENTNIE ...hmm... repliki" ;) ..i to mocno nieudolne. Ani nie trzymają kształtu, ani kolorystyki, nic.. (a przecież wzór nie był zastrzeżony! Nie mam pojęcia - dlaczego "twórca" poszedł w takie odstępstwa :-\ )
Zupełnie pomijam fakt, że napis - PO POLSKU (to akurat rozumiem, że to było ZAMIERZONE)

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Wrzesień 2015, 17:04:10 »

(...) Kaczki są francuzkami, zastanawiałem się kiedyś nad fenomenem sexapilu kobiet z Francji.
....Kocham te forum....  ;D ;D ;D
Trzymanie tematu - wzorowe!  ;) :P >:D

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
    • Robert
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Wrzesień 2015, 17:15:57 »
Oj tam ,  oj tam.... :)

Wiem, że  powinienem  umieścić  post w innym dziale ,ale wyszło jak wyszlo ;)

Jest jakis dział o seksie?  ;)

Bo o  alkoholizmie jest -  z tego co pamiętam " rama, blacharka,lakiernictwo,dachy, oklejanie"    :) :) :)

Napisałem ,że to off top, jestem usprawiedliwiony...

Będę  tak czynił,  nikt mnie nie przestraszy - najwyżej dostanę bana od admina >:(

Post jest niessssssssssssssly ,uważam. ...

IMHO.

« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2015, 17:24:48 wysłana przez Roberto »
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Wrzesień 2015, 18:58:08 »
I sie narobiło najpierw AA a teraz seks and duck. O 2 cv shopie wiedziałem że ma nalepki ale przemawiały tylko ceną. Są też w-  https://www.franzose.de/de/Citroen-2CV/Alle/Dekorsaetze-Klebesaetze-/ANR16153/ za 239 euro i w - http://www.treffpunkt-citron.de/2CV--Dyane--Ami---Mehari/Klebesaetze---Aufkleber/Klebesatz--Sauss-Ente---2CV.html za 266 euro (chyba ich po..). Znalazłem tu - http://www.2cv-dekore.eu/ i są wszystkie opcje. Przeczytałem że dziewczyna "robi" (nie to panowie) mało znany model  formel 2cv - ktoś słyszał?. Napisałem do niej i taka odpowiedź:
kaczka Sausss kosztuje 195, - euro kompletne. To również załącznik do maila.
Wysyłka z DHL euro 16.99. Pakiet jest ubezpieczony. Zostanie wypłacona w momencie odbioru towaru.
Zakładam, że chcesz dolne łuki w czerwonym? Załączyłam  kilka zdjęć. Osobiście uważam, czerwony na czerwonym naprawdę nie wygląda dobrze, bardzo dramatycznie, różnica koloru nie jest duża. Ewentualnie mogę w kolorze białym, jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim, srebrnym, żółtym kolorze kości słoniowej ... dostosować niższe łuki. Tabela kolorów znajdziesz  w załączniku.
Nie mam wszystkich kolorów w magazynie. Jeśli masz specjalne życzenie mogę dać zamówić kolor. Mój Dostawca materiału bierze  niestety dopłata ? 10-15
Jeśli masz jakieś pytania napisz :)
Z poważaniem
Polska :)
 I tradycyjnie spytałem się ile kosztują inne motywy i dupa nie napisała muszę jeszcze raz maznąć, i co wy sądzicie o jakości i cenie. Robert szukam dalej w rajchu ale nic mi nie wpadło. Ciekaw jestem czy w Polsce by ktoś coś takiego zrobił?