Autor Wątek: Sprzedam podnośnik do kaczuchy  (Przeczytany 847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Duch

• Dyskutant
  • Reputacja: 2
Sprzedam podnośnik do kaczuchy
« dnia: 09 Grudzień 2015, 23:42:56 »
Cześć.
Podczas przemeblowywania warsztatu natrafiłem na podnośnik do kaczuchy. Byłem pewien, że poszedł z kaczorem ale nie...

Sprawdzałem cenę nowego w sklepie więc wiem ile jest wart. Stan jest bliski idealności ;) chociaż nosi ślady użytkowania...

Czekam na propozycje cenowe od zainteresowanych...

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Herbert
Odp: Sprzedam podnośnik do kaczuchy
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2015, 08:40:44 »
Z ta idealnościa to troche przesadziłes patrząc na zdjecia.Ja juz mam koncepce przeróbki dwóch podnosników Polonez/125,koszt ok 100-150zł.
Za oryginalny moge zapłacic 300zł.
Cena w sklepie jest absurdalna.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 74
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2015, 10:51:39 »
No wiesz Herbert czas choinki i może ktos się z niej urwał  >:D. Ciekaw jestem jak się ten klient czuje co kaczora kupił bez lewarka  :-[. Dla mnie cena i 300 zł jest zabójcza nie mówiąc o cenie sklepowej o której sprzedawca informuje i WIE ILE JEST WART. Herbert może będziesz zamawiał coś za granicą w 2cv sklepie to proszę nówka w https://www.franzose.de/de/Citroen-2CV/Alle/Spezialwerkzeuge-fuer-KFZ/ANR20896/  - za 95 ojro (tak więcej jak 300 ale ...)   a tu w.ebay.de/itm/CITROEN-2CV-ENTE-WAGENHEBER-JACK-LIFT-BORDWERKZEUG-HEBER-OHNE-KURBEL-GEBRAUCHT-/231760494280?hash=item35f6007ec8:g:Bc4AAOSw8-tWUFz0  46 ojro a jak poczekasz na okazję to za 12 CHF zostal sprzedany https://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeugzubehoer/oldtimer-zubehoer/sonstige-oldtimer/citroen-2cv-wagenheber/v/an765350992/.
Kwestia czasu i myślę że można coś kupić/znaleźć. Ale kolega może wystawić za ile chce w końcu kaczka - to rarytas a w biznesie sentymenty - zapomnij.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Herbert
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2015, 15:21:25 »
Masz racje Piotrek,dlatego te 3 stówki to max jaki moge dac za ten lewarek.
Po małych przeróbkach,(zespawanie ze soba 2 lewarków polonezowskich po 50zł/szt)  i dospawaniu zaczepu do karoserii wyjdzie mnie to max 150zł a praktycznie nie bedzie sie róznił wiele od oryginału.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2015, 17:47:57 »
A ja ostatnio chciałem wywalić stare lewarki  >:D