Autor Wątek: Części sprzedam  (Przeczytany 190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radek421

• Dyskutant
  • Reputacja: 2
    • Radosław
Części sprzedam
« dnia: 18 Czerwiec 2020, 12:04:31 »
Sprzedam części do 2cv używane, proszę pisac sms lub dzwonić na numer 577772099 ponieważ zaglądam tutaj różnie. Okolice Poznania, możliwość wysyłki
Uwielbiam 2cv

Offline Radek421

• Dyskutant
    • Radosław
Odp: Części sprzedam
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2020, 12:06:36 »
Dodaje zdjęcia jest wszystki i nic więc najlepiej pytać, w ciagu miesiąca jeszcze przyjedzie więcej części, mam jeszcze silnik 400 pojemnośći
Uwielbiam 2cv

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 75
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2020, 20:18:24 »
Masz bogatą kolekcję części, ale patrząc na te zdjęcia ....to żal mi tej maski. Wszystko sprasowane. Tak to widać na zdjęcjach.
Nadal popielniczka jest mi potrzebna  :D

Aaaaaaa najlepsze w tym wszystkim jest to że zakładasz drugi wątek SPRZEDAM - nie wiem po co?
Nic na siłę , kto ma kupić to kupi. Wystaw się na  olx lub allegro tam cię nie widziałem.  :D
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2020, 20:21:40 wysłana przez petercvw »
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Radek421

• Dyskutant
    • Radosław
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Czerwiec 2020, 23:30:58 »
Tamten usunąłem, tyle już było stron tamtego wątku i niestety na wiele nie odpisałem, i chciałem dodać fotki i bardziej napisać że chciałbym, żeby ludzie się kontaktowali na przez telefon a nie forum co dało dobry skutek bo już kontaktowały się 4 nowe osoby ze mną dzisiaj. A odnośnie maski może trochę tak to wygląda, ale leży na niej pokrowiec od kanapy a na niej nowe podszybie jak i maska i ten element do ak400, więc proszę się nie martwić o nią taki znikomy ciężar jej nie zgniecie a za jakiś czas będę ją malował i monotwał!  ;) :)
Uwielbiam 2cv