Autor Wątek: OSTRZEŻENIE!!!! Oszust!!!  (Przeczytany 7166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
Odp: OSTRZEŻENIE!!!! Oszust!!!
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Kwiecień 2016, 17:43:47 »
Andrzeju,

oszczędzasz  mój czas :) :) :)

Dokładnie to samo chciałem napisać. Zrobiłeś to za mnie, dzięki. ...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
Odp: OSTRZEŻENIE!!!! Oszust!!!
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Kwiecień 2016, 18:04:29 »
Zamykam ten temat bo zaraz się jeszcze okaże, że ci, którzy nie zostawili własnej nerki u blacharza-lakiernika mają poobijane i obdrapane, parchate zwłoki na kołach a jak ktoś nie włożył w całą kaczkę 50 tysięcy na starcie to tak, jakby tylko poodkurzał wnętrze z rdzawego pyłu i zdrapał mech z szyb i świateł. Odstraszacie takimi tekstami potencjalnych nabywców 2CV a Toruń najlepiej pokazał, że można mieć 2CV, zrealizować marzenie o 2CV, cieszyć się z 2CV i przejechać Europę 2CVką o zdecydowanie mniejszej wartości pieniężnej co widać było doskonale po wielu egzemplarzach i nie mówię tu wcale o jakiś szczurach, tylko o zwykłych, eksploatowanych na co dzień 2CV.

Ten wątek zupełnie zszedł na inny tor niż początkowo obrał. Mamy tylko jedną stronę sporu z ostrzeżeniem przed Panem Tomaszem Waszakiem. Nie znamy wymiany korespondencji między sprzedającym a kupującym, nie znamy treści rozmów telefonicznych i nie wiemy czy Pan Tomasz proponował jakiekolwiek większe rozwiązania tego sporu (aczkolwiek, sama wysyłka gaźnika już pokazuje, że jakieś kroki podejmował ku załagodzeniu sporu). Nikogo nie bronię, ale co miało zostać powiedziane i pokazane już zostało przedstawione a teraz tak naprawdę potrzebna byłaby odpowiedź drugiej strony. Jeśli Pan Tomasz się do mnie odezwie, to umieszczę tutaj jego wyjaśnienia tej sprawy i jego punkt widzenia. Ewentualnie poszkodowany też może mi napisać na priva jeśli temat się ruszy ku dobremu i też to tutaj umieszczę. Do tego czasu temat zamykam a jak chcecie sobie podyskutować o pieniądzach wkładanych w 2CV to tutaj jest taki temat: http://2cvclub.pl/index.php?topic=434.0