Autor Wątek: Informacje na temat Światowego Zlotu - Toruń 2015  (Przeczytany 43663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
Odp: Informacje na temat Światowego Zlotu - Toruń 2015
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Luty 2015, 09:10:01 »
A czy będzie druga tura na bilety, ja nie mam zarejestrowanego auta to i zgłosić się nie mogłem. A nawet o temacie się dowiedziałem jak było już po "kaczkach"  :'( a tu bach 50 zgłoszeń - co cieszy, chyba coś przeoczyłem na forum albo jako młody stażem forumowicz nie wiedziałem gdzie ten słoik z konfiturami  ;D
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2015, 09:15:42 wysłana przez petercvw »

Offline mpool

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 2
    • Paweł
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Luty 2015, 13:40:19 »
...
Czy ktoś zna szczegóły rajdu Poznaj piękno Morza Bałtyckiego ?
Czy ktoś może zna jakieś szczegóły?

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Luty 2015, 16:45:34 »
Drugiej tury na bilety nie będzie[ widze że poczta pantoflowa zawiodła] -wyjaśnie tym do których wici nie dotarły nikt tu nie jest gorszy lub lepszy -po prostu  był wyznaczony termin a wiadomosc mogła być rozpowszechniona tylko  przez telefon [zadzwoniłem do kilkunastu osób -których znałem nr.tel.-a te miały podać dalej]. Jest jeszcze możliwość zdobycia biletów w promocji ale juz trzeba to załatwic osobiście[ wszelkich informacji udzielam pod nr. tel. 602899998], a tak nawiasem była informacja na forum o akcji z biletami tylko trzeba było wnikliwie czytac posty. >:D- pozdrawiam Sławek

Offline zloek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Luty 2015, 15:06:46 »
ci którzy złozyli wniosek i zapłacili dostana jakies potwierdzenie?

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Luty 2015, 16:01:11 »
Prosze zajrzeć 10 odpowiedzi wstecz - napisałem ze wszyscy którzy zapłacili otrzymaja  potwierdzenia od organizatora na skrzynke meilowa, dla bezpieczeństwa mam potwierdzenie wpłaty pieniędzy za 39 osób i potwierdzenia przesyłki poleconej ze zgłoszeniami[ z Torunia telefonicznie potwierdzono mi  ze i pieniadze i zgłoszenia dotarły- musimy sie uzbroic w cierpliwośc aż prześla potwierdzenia na meila]

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Luty 2015, 21:06:47 »
Wydaje mi się, że zaktualizowano informacje o miejscu zlotu: http://www.2cvpoland2015.pl/2-miejsce-zlotu-2CV-2015-Motoarena-Toru%C5%84.html

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Marzec 2015, 06:59:11 »
Ze wzgledu na chorobę przesuną sie  terminy  wysyłania meili z informacjami o nr zgłoszeń na zlot w Toruniu, dostałem informacje że należy poczekac 1-2 tygodni[meile sa wysyłane ręcznie] ale każdy dostanie numer biletu -prosze sie nie denerwowac.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Marzec 2015, 11:39:43 »
Nerwy mamy na wodzy  ;D bo jeszcze jest czasu ale mam parę pytań do forumowiczów czy już myślicie o zlocie co i jak.
1. Pobyt - planujecie cały tydzień czy parę dni - początek, w środku czy na koniec?     (ja planuję od początku - jak będzie zabawa na 102 do końca)
2. Wyjazd - jedziecie singlowo czy grupowo, dołączacie się po drodze?     (chętnie jechał bym grupowo - kto z/przez W-wy/ę, możemy razem)
3. Wjazd - zlot się zaczyna od 28 wtorek, 27 poniedziałek budowa stoisk, kiedy chcecie się zaokrętować a może wcześniej od np. soboty/niedzieli?      (wszystko jedno, mogę się dostosować do pkt 2)
4. Nocleg - przyczepa/namiot/w aucie ;) na miejscu czy po wygodnicku w hotelu?     (ja chętnie na miejscu - "kaczkowy live" i zostaje temat namiotu, którego nie mam i muszę pożyczyć/kupić; opcja hotel - hmm..  chcą jechać ze mną córki i nie wiem czy namiot zaakceptują - inne pokolenie :-\)
5. Auto - czy wszyscy jadą kaczką czy niekaczkowym autem?     (ja kaczką)
6. Wiem, że są różne grupy (Lublin/Poznań itp.) i jednostki (ja) czy na zlocie robimy jedną polską wioskę, forumową, czy grupową czy .. sam nie wiem co?     (fajnie by było jak w piosence Wszyscy Polacy to jedna ..... - ja nie mam nic przeciwko ale ... życie nie raz pokazało co innego)
7. Inne pytania?

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Marzec 2015, 16:33:37 »
Juz odpowiadam na zadane pytania-1 z reguły większośc jedzie na cały pobyt [z braku czasu część przybywa na sobote niedziele] ,2     podróżuje sie oczywiście w grupie [ im bliżej celu tym większa grupa] ,3 oficjalnie wjazd jest 28 ale jako gospodarze wjedziemy raczej 27 ,wcześniej nie ma szans [chyba że na kemping w Toruniu], 4 nocleg oczywiście namiot jak większość ale mozna  w przyczepie jest przecież blisko[ co do dzieci to nie masz racji -to nie pokolenie- moje co wyjazd śpia w namiocie i to od 4 do 18 lat] ,5 auto oczywiście 2 cv lub pochodne[ jak nazwa zlotu mówi] ale jezeli ktos nie ma to czym sie da [byle to był citroen >:D]6 no i doszliśmy do najgorszego- nie da sie zrobic wielkiego koła bo rewiry na to nie pozwolą i zacięcie polaka, dzieki temu że mozemy  wjechać w poniedziałek da sie założyc obóz polski ale na nim bedą grupki regionalne jak znam życie [pamietam Francje ,Hiszpanie- mimo że były obozy polskie to znalazły sie osoby które po przyjezdzie rozbijały sie daleko[ mimo że było nas niewielu i byliśmy tak daleko od domu] pozdrawiam

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Marzec 2015, 18:48:51 »
1. Chciałbym być na całym zlocie.
2. Chętnie pojechałbym w grupie, kaczkami gęsiego :D Nie rozmawiałem jednak jeszcze ani z Arkiem ani Tomkiem (Pionierem) ani szczegółowo ze Sławkiem, dlatego na ten moment jadę sam. Liczę po cichu na to, że uda mi się do kogoś podłączyć ;D
3. Najlepiej byłoby wyjechać w poniedziałek i raczej tak też zrobię. Chyba, że wynikną jakieś nieprzewidziane okoliczności, wtedy postaram się być na wtorek rano.
4. i 5. Ja jadę swoją 2CV, rodzice jadą XMem z przyczepą kempingową. Dlatego będę miał 3 opcje noclegu: przepastne wnętrze XMa kombi i przyczepa, ale, że nie wiem jak długo XM z przyczepą będą na zlocie, dlatego zabieram też namiot.
6. Okaże się na miejscu. Poznałem osobiście właścicieli 4 kaczek, więc przy dajmy na to 70 załogach z Polski i tak większość ludzi będzie mi obca. Jak pojadę sam to ustawię się gdzie się uda, jak uda się podłączyć do grupy to i rozbijemy się obok, niczego szczegółowo nie planuję.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Marzec 2015, 20:28:25 »
1, 3. jadę w środę skoro świt i planuję być do piątku
2. myślę, że podróż będzie samotna :( ale liczę na jakieś spotkania po drodze :)
4. nocleg - 2noce wygodnie a dalej jeśli plany się zmienią i zostanę do końca to namiot
5. jadę Kaczuszką :)
6. Na miejscu będę szukał polskich wiosek bo jak przyjadę to już się utworzą.
A tak w ogóle to pełny luzik ;D

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 26
    • Tomek
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Marzec 2015, 21:10:29 »
1. Wyjazd w poniedziałek i raczej do samego końca zlotu, taki jest wstępny plan i tak jest planowany urlop
2. Pierwsze 30 km jedziemy samotnie potem podpinamy się pod Arka a pod nas podpina się Tomek (White_Duck) mam nadzieje i lecimy    razem kierunek Września , a tam jak się uda już dużą grupą prosto na Toruń.
3. Nocleg oczywiście namiot  :) w doborowym towarzystwie..
4. Jedziemy rodzinie kaczuszką  2+1
5. Liczymy na świetną zabawę i nie zapomnianą przygodę  ;)

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Marzec 2015, 07:41:50 »
I takie wasze pozytywne podejście mi sie podoba ;D oby tak dalej.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Marzec 2015, 10:34:16 »
i mni tyż  ;D ino tylko mnie cekawi wielu formułowiców pojedźie ?  8)

Offline raff

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 15
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Marzec 2015, 14:32:09 »
Lubelska eskadra planuje podróż we wtorek - tak wstępnie się umawialiśmy. Choć Noel sugerował, że może chcieć jechać dzień wcześniej. Czasu jeszcze sporo, więc jeszcze będziemy mieli czas, aby się dogadać... Najpierw musimy "Otworzyć dachy..." ;))