Nasze Forum > Powitania

stadko 2cv

(1/2) > >>

kaczogród:
Witam wszystkich kaczkomaniaków mam na imię Sławek i byłem juz kiedyś zalogowany na tym forum ale z kilku wzgledów zrezygnowałem, po namowie kolegów spróbuje jeszcze raz. Jestem szczęsliwym uzytkownikiem kilku kaczek i kaczkopodobnych a mieszkam chyba w najwiekszym zagłębiu kaczkowym w Polsce [ i nie sa to przechwałki bo naliczyłem ich w promieniu 5 km ponad 20szt] czyli okolice Wrześni.Od wielu lat jezdzimy z rodziną na kaczkowe zloty i rajdy w  kraju i zagranicą [najdalej bylismy w Hiszpanii -ponad 6000km -tam i z powrotem] i zawsze bezawaryjnie- kaczka to super niezawodny pojazd,a wrażenia z podróży nieocenione. Osobiście znam ponad 50 włascicieli  kaczek [wielu uzytkowników tego forum] oraz wielu wirtualnie, ponadto bardzo cenie spotkania kaczkowe[ rocznie jest ich ponad 10] niektóre organizowałem osobiście, mam nadzieje że moja wiedza i doświadczenie tez się tu do czegoś przyda, sam wielokrotnie korzystałem z informacji na tym forum, jest to ciekawe wirtualne  miejsce do wymiany informacji i doświadczeń -pozdrawiam Sławek.

hurtownia2cv:
Piąteczka, Sławku.
Miło Cię tu widzieć "z powrotem"
(i nie tylko tu - też miło. DO ZOBACZENIA więc. Dosłownie)

White_Duck:
Również witam na forum ;)

kuba-s:
Hej

Noel:
Sławku, witam Cię serdeczne i pozdrawiam. Tyle razy rozmawialiśmy, mam nadzieję na spotkanie. Wojtek z Lublina.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej