Samochody forumowiczów > Nasze "kaczki"

2CV6 CLUB 1986

(1/16) > >>

Przem@s:
Właśnie zostałem pełnoprawnym użytkownikiem forum - właścicielem kaczki. Za chwilę pewnie zasypię Was pytaniami, ale też postaram się wrzucić jakiś materiał z remontu, a jest co robić, jest.

pawel.d:
Stoi na kołach dość wysoko, chyba rama ok, silnik z obrazka też w miare, zostaje blacha i estetyka.

herbi:
To że stoi wysoko nie swiadczy jeszcze o tym,że rama dobra.Szczeliny przy trójkatach troche nierówne wiec moze to już oznaki złego stanu ramy.
Gratuluje zakupu i czekamy na wiecej informacji.Oby były jak najlepsze.  :)
Jest na "chodzie" ?

Przem@s:
Sama rama wydaje się być w przyzwoitym stanie, w okolicy przedniej osi jest zupełnie  w porządku.  Trójkąty nad błotnikami nie są przykręcone, tylko nałożone do zdjęcia. Co mnie zastanawia, a nie zauważyłem tego przy zakupie, chociaż robiłem do niej trzy podejścia, cały samochód jest pochylony na zawieszeniu na prawą stronę. Może macie jakieś sugestie w tym temacie ...

herbi:
Wysokosc zawieszenia ,a tym samym i pochylenie ustawia sie na ciegnach wychodzacych z "perszingów" czyli tych rur pod spodem auta.
czemu jest pochylony trudno powiedziec.Jak zdejmiesz bude z ramy to moze cos sie wyjaśni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej