Autor Wątek: 2CV6 CLUB 1986  (Przeczytany 9898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 12
    • Mirek
Odp: 2CV6 CLUB 1986
« Odpowiedź #75 dnia: 22 Maj 2019, 20:18:51 »
Brawo ty piękna robota. Pochwal się tylko ile czasu na to dzieło poświęciłeś i jakie pieniądze jeżeli możesz przeznaczyłeś. Pytam się dla tego aby inni nie myśleli ,że taki remont jak ty przeprowadziłeś robi się w dwa tygodnie i kaczka po takim remoncie sprzedaje się za 15tyś +. Nie chcę tu nikogo obrazić czy krytykować ale tak przeprowadzony remont jest na prawdę czasochłonny i kosztowny. Tobie jeszcze raz  mocno gratuluję i ciesz się długo swoją kaczuszką niech ci służy.

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #76 dnia: 26 Maj 2019, 23:39:16 »
Dziękuję za "dobre słowo" :).

Poświęcone praktycznie każde popołudnie/wieczór w ciągu 20 miesięcy. Nie liczyłem, ale sądzę, że było spokojnie ponad 1000 godzin pracy, bo poza regeneracją gaźnika i prac ślusarskich wymagających maszyn, których w garażu nie posiadam, wszystkie prace wykonałem własnoręcznie. Samochód rozebrałem do ostatniej śrubki, wszędzie zajrzałem, wszystko chociażby odświeżyłem. Trochę przesadziłem, bo jak później się okazało kilka elementów wymieniłem po prostu z dobrych na nowe. Co do kosztów, to przestałem w pewnym momencie liczyć. Dodatkowo jak słyszę o stawkach lakierników czy blacharzy, to dobrze zrobiona kaczka za 10 tys Euro, wydaje mi się po prostu "po kosztach".

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Czerwiec 2019, 01:03:40 »
Chrzest bojowy, wyjazd nad morze zaliczony, padły tylko wycieraczki  >:D