Autor Wątek: WOŚP 2018  (Przeczytany 548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 9
    • Tomek
WOŚP 2018
« dnia: 18 Styczeń 2018, 23:11:26 »
Hejka wszystkim !

Był post o WOŚP 2017 więc musi być też coś o tegorocznym z kaczuchą w roli głównej  :D
Można powiedzieć, że z "ranną" kaczuchą - bo stara rama siada, nowa już czeka i zacząłem ją jesienią trochę rozbierać pod przekładkę.
Ale jak córa powiedziała, że zbiórka bez kaczki może być kiepska, to założyłem błotniki, światła i maskę.
Trójkąty już nie wlazły ( tak rama siadła ostatnio  :'( ) i "dziurawi" pojechaliśmy jak co roku kwestować na miasto (po 2 miesiącach przy -8*C zapaliła przy drugim zakręceniu).

Było o tyle łatwiej, że u nas w tym roku zlot youngtimerów i terenówek przy okazji Orkiestry zrobili na rynku - całkiem fajnie wyszło.
Nie było czasu na zdjęcia, ale medialni byliśmy (ranna kaczka znaczy   ;) ) Telewizja, prasa, portale miejskie - jak jacyś celebryci  :D.
A wszystkich oczywiście najbardziej "otwory wentylacyjne " ciekawiły. Zabawa przednia była. Teraz od nich parę fotek przerzuciłem ku pamięci.

A co najważniejsze z pomocą kaczki zebraliśmy z córą 6.500 zł do dwóch puszek  ;D . Jest moc w narodzie  ;D
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2018, 23:16:41 wysłana przez tomi »
Wiem, że zadaję dużo pytań, ale jedyna kaczka jaką znam ... to moja własna :)

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Herbert
Odp: WOŚP 2018
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2018, 10:48:04 »
Tomek dzięki, Wielki Szacunek dla Ciebie i Córki i ........Kaczuszki  :)

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2018, 12:51:41 »
Też w tym roku przyłączyłem się do pomocy z kaczką :) Tylko nieco inaczej, bo przekazałem bon na godzinną przejażdżkę 2CVką i nawet ładnie się zlicytował podczas imprezy na milickim rynku.

Offline michal37

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 4
    • Michał
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2018, 13:58:09 »
Super sprawa! Szacunek!  :)
Pozdrawiam

Offline marekclub

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 13
    • Marek
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2018, 22:51:02 »
W Gdańsku było kilka klasyków ale cytryn nie widziałem.Wprzyszłym roku chce moją pojechać tylko muszę się wziąć za robote