Autor Wątek: Czy warto kupić?  (Przeczytany 4591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateo

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Mateusz
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Marzec 2018, 10:05:51 »
Citroen ten dość długo jest w ogłoszenia sprzedam i sam chyba właściciel nie wie dlaczego nie ma chętnych. (...) W opisie wszystko cacy tylko co? jest? nie tak?
Piotr, JA Ci odpowiem - co (moim zdaniem) jest "nie tak".
CENA.
W Polsce NIE SPRZEDAJĄ SIĘ 2CV-ki w takich cenach.
Zwłaszcza, gdy NIE SĄ ani ORYGINAŁAMI, ani DOBRZE zrobionymi replikami.
"Żółte blachy" - też mają więcej przeciwników, niż zwolenników. Więc bardziej przeszkadzają, niż pomagają - w znalezieniu kupca

Propozycji i wykładni na temat kaczek miałeś sporo w swoim poście ..... I  cały czas dopytujesz się o tę jedną.
Dla mnie również dziwny jest (a tym bardziej - w świetle tego, co napisałem chwilę wyżej) ten upór.
Bo bo jak to ?
Ktoś chce (znaczy, Mateo) lekką ręką wydać niemal 40 tys zł (i jeszcze potem dalej doinwestowywać auto, zmieniając zderzaki) ..i kupić...wcale nie jakieś "szczególne", za to - NAJDROŻSZE W POLSCE auto "korespondencyjnie", bez pojechania do sprzedawcy, bez obejrzenia NA ŻYWO tego cuda ?
Kraków - Kolbuszowa ...to raptem (wg Google Map) niecałe 160 km...
Mi też coś tu nie gra

Oczywiście że byłem oglądać ten samochód ! :) jakiś dwa miesiące temu, zostało on mi pokazany odpalony, jazda testowa itp! Na żywo wygląda dobrze...ale jako laik dodałem ten post! Po prostu wydając jakaś kwotę chciałem się rozejrzeć w temacie. Nie chce wpakować się na minę szczególnie, że ten samochód ma być hobby a nie dodatkowym problemem. Stąd ten post! Po za ty nie nie jestem mechanikiem blacharzem i lakiernikiem więc dla mnie oględziny na żywo były... łał super kupuje.

Żółta blach jakie powodują problemy niby?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Piotr
« Odpowiedź #76 dnia: 20 Marzec 2018, 12:18:08 »
To tak jak ja ani blacharz ani lakiernik ani......
Ja wysnułem taką hipotezę ... bo myślałem, że  robiony jest sztuczny tłok wokół ogłoszenia. Brak Twojego zdecydowania podsunął mi taką myśl. Ale ja piszesz jesteś kupcem, potencjalnym amatorem citroena 2 cv. Przepraszam ale musiałem się zapytać.
 Czytając całego posta to widzę że kręci Cię TYLKO ta kaczka..... to kupuj. Zderzaki jak nie pasują to zamów nowe u Mirka - 2cv shop (może ci jeszcze pomaluje na oryginalny kolor), do tego kły i mocowania .... I śrubki skręcać umiesz to se sam już zrobisz.
Przy starym aucie zawsze jest albo będzie coś do zrobienia i z tym musisz się liczyć. A gwarancji nikt raczej nie da.
Działaj.

Offline Szymon Wysocki

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 9
    • Szymon
« Odpowiedź #77 dnia: 27 Marzec 2018, 23:47:04 »
DOKŁADNIE TAK!!!
zainfekowane - KUPOWAC:))

Ja kupiłem "po renowacji" od pana....mniejsza o to - z Kalisza..
25tys... włożone, z miło

Offline Szymon Wysocki

• Fanatyk 2CV
    • Szymon
« Odpowiedź #78 dnia: 27 Marzec 2018, 23:49:51 »
DOKŁADNIE TAK!!!
zainfekowane - KUPOWAC:))

Ja kupiłem "po renowacji" od pana....mniejsza o to - z Kalisza..
25tys... włożone, z miłoscią - ok 20tys...ciiiiii...
zawsze jest cos do zrobienia...
ale to miłosc..:))

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Piotr

Offline Szymon Wysocki

• Fanatyk 2CV
    • Szymon
« Odpowiedź #80 dnia: 29 Marzec 2018, 21:45:23 »