Autor Wątek: Podpórka maski  (Przeczytany 268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawel.d

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 5
Podpórka maski
« dnia: 25 Luty 2018, 20:44:26 »
Wiosna coraz bliżej wiec zaglądałem tu i tam do kaczki. Otwierając maskę przypomniał mi sie temat jej podpórki. W pozycji maska zamknięta podpórka schowana (jeden jej koniec na uchwycie tupu U na grodzi ,drugi na zawiasie ze śrubki i myślę że tak ma być) ale gdy otworzę maskę i podpórkę to nie ma żadnego uchwytu, miejsca żeby ją podeprzeć. Koniec podpórki wkładam więc pod maskę w miejsce pod grilem (środek tablicy rejestracyjnej) w przełamanie maski. Maska, lakier w tym miejscu jest już porysowany. Jak to powinno być zrobione? Jak jest fabrycznie? Myślałem może jakąś gumę na końcu podpórki, czy coś wkleić do maski. ;)

Offline ural

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 22
    • Paweł & Iza
Odp: Podpórka maski
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2018, 21:24:51 »
Tą blachę musisz mieć, bo łapie za nią pazur, no chyba że jest dorabiana i nie ma ,, odgięcia ,, z otworem.
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2018, 12:32:44 wysłana przez ural »
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Herbert
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2018, 21:58:08 »
Na dole maski musisz miec blache do zatrzeskiwania maski.Z boku tej blachy jest otwór w kształcie dziurki od klucza.W ten otwór chodzi zaczep podpórki.Moze masz odwrotnie załozona podpórke i z drugiej jest strony jest taki wygiety drut który ma byc włozony w dolny uchwyt podpory,jesli masz go u góry,to nie włozysz go w "dzurke od klucza"

Offline pawel.d

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2018, 22:26:04 »
Dzięki za szybką odpowiedz i zdjecia. Okazuje się ,że nie mam blachy zaczepu maski z dziurką od klucza. Zaczep maski łapał bezpośrednio za nią. Pozdrawiam ;)