Autor Wątek: Ubezpieczenie PILNE  (Przeczytany 267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orzeszek29

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 2
    • Aleksandra
Ubezpieczenie PILNE
« dnia: 21 Czerwiec 2018, 15:08:23 »
Witam która ubezpieczalnia jest najtansza? pochwalic sie kto ile płaci? Słyszalam ze w PZU auta powyzej 20 lat maja  jakas znizke ze 200 zł sie placi ale to chyba jakis mit. :o :o

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Herbert
Odp: Ubezpieczenie PILNE
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2018, 16:02:02 »
Olu,to nie mit,PZU na samochody powyżej 25 lat daje dodatkowo 70% znizki,ale jest jeden warunek,musisz byc członkiem klubu z którym PZU ma podpisane porozumienie . Takim klubem jes np Polski Związek Motorowy, albo podlegajace pod niego Automobil klub regionalny np sląski w którym ja jestem zapisany.
Z tego tutułu,oprócz mojej 60 %  znizki mam dodatkowo 70 % znizki w PZU i płacę za 2CV-ke 125zł.

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2018, 19:12:00 »
Przynależność do np. Automobilklubu nie jest już chyba wymogiem, bo kliku znajomych w tym roku załapało że na pakiet "pojazd zabytkowy" nie będąc zrzeszonymi.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2018, 20:35:13 »
Ja też ubezpieczam w PZU. Chyba Przemek ma rację bo Pani nie pytała mnie o przynależność choć jestem członkiem klubu SOS PZMOT ( roczna składka 80 zł) a ubezpieczenie 174 zł (OC bez NW )

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 26
    • Tomek
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2018, 22:26:13 »
Ja też jestem w PZU opłata roczna 70 zł  :-*

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec 2018, 23:45:31 »
70zł? ... za kaczę?

Offline pawel.d

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwiec 2018, 00:02:18 »
''Olu,to nie mit,PZU na samochody powyżej 25 lat daje dodatkowo 70% znizki,ale jest jeden warunek,musisz byc członkiem klubu z którym PZU ma podpisane porozumienie . Takim klubem jes np Polski Związek Motorowy, albo podlegajace pod niego Automobil klub regionalny np sląski w którym ja jestem zapisany''. To prawda Herbi ma racje.    A przerabiał ktoś temat kaczka składak 1995R, tak wpisane do dowodu.Ubezpieczalnie nie wiedzą co zrobić  z takim rocznikiem. Niby świeża  kaczka nie łapie się też na wiek >25lat.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2018, 00:08:36 wysłana przez pawel.d »