Autor Wątek: No i przyszedł czas  (Przeczytany 142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 76
    • Jacek

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
Odp: No i przyszedł czas
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2018, 17:03:41 »
No Jacek, Jacek nooooo. ... Ja myślałem, że ten czas to juź biegnie i auto cały czas w sprzedaży. Ale mam rozumieć ze TERAZ weszło oficjalnie na zewnętrzne portale do sprzedaży.
GRATULUJĘ.
Fakt że ostatnio ci co piszą że bez sensu nie ma co pisać - bo i po co . Lepiej obserwować  wpisy i ....czytać  (jak jest co, nawet te bezsensowne odpowiedzi, to forum się kręci - bo ja piszę nie mechanicznej tylko fristailo )  ;D. To Ci odpowiem... po opisie to te auto powinieneś sprzedać z mety - teoretycznie już jesteś WYGRANY i tego tiebia wsiego haroszego życzu   :). A w praktyce też Ci życzę. ...a życie zweryfikuje.
Nikt chyba takiego tekstu nie odwali w ogłoszeniu jak Ty. Jesteś chyba pierwszy. Szpec od kaczek z miasta od "pianin" się umywa. Tekst OGINALNY.

ot napisane tak sobie z sensem/bez sensu nie wiem/albo i wiem
POWODZENIA.
Odpisałem. . bo nikt ne napisał.
A teraz meczyk... 2:1 dla Hrvatcka i tak jestem za Croatia.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2018, 17:09:45 wysłana przez petercvw »

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 76
    • Jacek
Odp: No i przyszedł czas
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec 2018, 11:17:49 »
Piotr, w sumie to masz rację: "kanałami", "pocztą pantoflową" to już od jakiegoś czasu dawałem znać, że mam te auto na sprzedaż. Ale dopiero teraz - poszło oficjalnie. Znaczy, ogłoszenie.
Póki co - zainteresowanie niewielkie. Kilka telefonów raptem, głównie z pytaniem "a czemu tak drogo".
No i weź tu każdemu tłumacz  - o unikalności, o zachowanym stanie fabrycznym, o wersji limitowanej, o tylko 4 tysiącach wyprodukowanych... Dla większości - kaczka to kaczka. I w takim stanie powinna kosztować połowę oczekiwanej przeze mnie kwoty.
No i w sumie... gdyby była "zwykła" (znaczy - wersja "Club" w jakimś popularnym kolorze) - to mieliby rację...
Tak że- z gratulacjami to trochę za wcześnie....