Autor Wątek: Kupiłem 2cv pomocy! + kupie częsci  (Przeczytany 206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radek421

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 2
    • Radosław
Kupiłem 2cv pomocy! + kupie częsci
« dnia: 02 Październik 2018, 21:49:32 »
 Witam, kupiłem 2cv sprawny technicznie wizualnie nie koniecznie, stał 6 lat u kogoś w szopie jutro wrzucę jakieś fotki, ale sprawa wygląda tak że jest trochę przeżarty rdzą i napewno będzie będzie spawany/wyciany tył pod rejestracją i teraz pytanie skąd można pozyskać inna blachę do lub elementy do spawania? oraz poszukuje elementów takich jak grill, lusterko prawe, klosz od lampki wewnętrznej, przedni zderzak, dach. Jeśli ktoś posiada elementy najlepiej używane albo wie gdzie znajdę w dobrej cenie proszę pisać  ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2018, 22:11:56 wysłana przez Radek421 »

Offline Radek421

• Bywalec
  • **
    • Radosław
Odp: Kupiłem 2cv pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2018, 21:50:50 »
aa zapomniałem, oraz klapę wlotu powierza z uszczelką oraz uchwyty tylnych błotników, jedna kontrolka, emblematy "citroen" oraz "2cv6 club" lub "2cv charleston", lewy chlapacz i gumy na kły ale to najwyzej zamówię z cv shop
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2018, 22:10:50 wysłana przez Radek421 »

Offline Radek421

• Bywalec
  • **
    • Radosław
Odp: Kupiłem 2cv pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2018, 21:58:27 »
zdjęcie

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Piotr
Odp: Kupiłem 2cv pomocy! + kupie częsci
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2018, 20:16:01 »
Radku szczerze i do bólu. Używane części jeszcze w dobrym stanie ciężko jest kupić.  Każdy co remontuje kaczuchę to to co musi wymienić to wymienia na ogół na nowe bo stare ma w stanie agonalnym i nadaje się na złom. To tak jak u Ciebie potrzebujesz to.. i to.. i tamto. Wymienić musisz bo się do niczego już nie nadaje. Nikt z tego nie będzie miał pożytku - bo i ty nie masz. Jedyną szansą jest jak ktoś ma kaczkę kompletną i sprzedaje z niej części. ..ale to też trudno znaleźć bo wiele osób chce całe auto reanimować. I w koło Macieju. Co ci doradzić, jeśli jeszcze nikt się nie odezwał, nic nie zaoferował.
- spytaj się  Mirka (2cv shop) co ma używanego
- dzwoń po olx/allegro/itp gdzie się ogłaszają z częściami, może będą mieli twoje pierdoły
- zadzwoń tu do kolegi może co ma http://2cvclub.pl/index.php?topic=172.msg1668#msg1668
- i jeszczo astał jebay.de, paprubuj tu  :)
POWODZENIA, nie poddawaj się.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2018, 20:48:06 wysłana przez petercvw »

Offline Radek421

• Bywalec
  • **
    • Radosław
Odp: Kupiłem 2cv pomocy! + kupie częsci
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Październik 2018, 21:43:42 »
dzięki dzięki skorzystam z porad :D