Autor Wątek: KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2019  (Przeczytany 446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 71
    • Piotr
KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2019
« dnia: 14 Październik 2018, 12:28:34 »
Kaczkowisko czyli kaczką na Mazury chce Was zaprosić. Mam taki plan na zorganizowanie zlotu. Jeśli wszystko wypali będzie fajnie.
A to program: 
1 maj
- o godzinie 10.00 spotykamy się Kaufland/Jabłonna (dla tych co z W-wy i okolic) i ruszamy wszyscy na Mazury. Inni mogą dojechać sami do celu lub spotkać się po drodze. Przyjazd, zakwaterowanie i zaczynamy od kawy a potem ognisko (jako kolacja) pt. ?Poznajmy się?
- zawody o beret sołtysa ( tu mile widziana współpraca/propozycje)

2 maj
- śniadanie godz. 10.00; odjazd na spływ kajakowy. Proponowana trasa (z prądem, będzie lekko):
Trasa kajakowa Ukta - Iznota
   Czas spływu: 4.5 godziny
   Długość trasy: 16 km

Ok. 16 będziemy na miejscu w Iznocie 5 minut od kwatery ? wracamy na piechotkę. I tu pomysł by zrobić biesiadę tu: http://www.galindia.com.pl/biesiady.html
3 maj
Wyspani po biesiadzie?.
- śniadanie 10.00;  świętujemy konstytucję: odpalamy nasze kaczki i wio na mazurskie szlaki. W tym dniu jeździmy: Mrągowo (country city), Św. Lipka, Reszel, Gierłoż, Giżycko, Mikołajki i powrót (trasa może ulec zmianom po konsultacjach). Obiad zaliczamy po trasie ? może to być bar OMEGA w Giżycku; Po obiadku chłodny łokieć po Giżycku ?i powrót na kwaterę. Grillek na wieczór.
4 maj
- śniadanie 10.00; a potem może przepłyniemy się statkiem po jeziorze lub kaczką przejedziemy się do Wojnowa zwiedzić klasztor Starowierców i Cerkiew Prawosławną. Mikołajki zaparkujemy na rynku (jak się da) i zamiast wcześniejszej propozycji możemy popływać motorówkami. Wieczór podsumowanie przy grilu co się komu nie podobało, kto zadowolony ..
5 maj
- śniadanie 10.00; kawka czy herbatka ? i pomału się ewakuujemy. Grupowo czy nie kierunek dom (nareszcie !!!!). Koniec.

A teraz tak trochę ogólnie:
- ośrodek gdzie chcę (my) zrobić zlot to http: //lasiwoda.pl/oferta/pokoje-mazury/ ; zakwaterowanie jest na ok. 35 osób w pokojach ale jest też opcja rozbicia namiotu ( jedni tak chcieli). W ośrodku byłem, jest fajny trochę z boku nie przy samym jeziorze. Jeśli by szczęście dopisało i zajęli byśmy go cały to mamy spokój. Nikt za bardzo nie chce wynajmować dla grup bo boją się ciszy nocnej. Śniadania dobrze by było wziąć (i tak są w cenie noclegu) bo komu z rana chce się pichcić. Obiady ? jeśli będziemy w trasie to jemy gdzieś na mieście, a tak to codziennie grill na wesoło i sportowo lub jakiś suchy prowiant (np. do kajaku).

Ceny:
-za nocleg, kajaki, bilety wstępu, biesiadę  jest zależna od tego ile nas będzie i podlega negocjacji.
- obiady na mieście, każdy płaci za siebie
- wieczorne ogniska/grile ? albo zakupy wspólne (zrzuta) albo każdy przynosi swoje na stół to tyczy się tylko produktów spożywczych a nie %
- cena paliwa we własnym zakresie
Jeśli coś przeoczyłem, proszę o komentarze, zapytania a może inne propozycje poszczególnych dni.
Dlaczego JUŻ teraz to piszę bo odpowiedź muszę dać do końca stycznia 2019. Czyli czasu mamy ze trzy miechy.
Forumowiczu jesteś chętny na majówkę, proszę o podanie ilości osób. To od Was zależy czy to się uda.

Ja 2 osoby
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2018, 10:32:21 wysłana przez petercvw »

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
Odp: KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2018
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2018, 15:53:02 »
Gratuluje pomysłu  , wreszcie cos sie dzieje, do nas w poznańskie zapraszamy co miesiąc niestety mało kto korzysta. Jezeli dojdzie do skutku ta impreza  to ja zgłosze około2 załog .Plan super  bo i kajaki i objazd i ogniska ma prawo sie super udac jeszcze raz gratuluje pomysłu.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
Odp: KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2019
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Październik 2018, 17:35:16 »
Jeżeli tylko czas pozwoli to chętnie przyjadę. Niestety to początek sezonu u mnie w pracy i nie wiem co się będzie działo ale zrobię co się da żeby przyjechać. Niestety ja urlopu nie mogę zaplanować.
Jeżeli chodzi o poznańskie złoty to gorąco polecam. Miałem przyjemność brania udziału i byłem pozytywnie zaskoczony. Super organizacja i wspaniałą atmosfera. Jak tylko czas pozwoli to odwiedzę Was jeszcze wraz z walizeczką. ;)

Offline michal37

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 4
    • Michał
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Październik 2018, 22:38:36 »
Super pomysł i dobry plan!
Piszemy się!
(4 osoby)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Październik 2018, 19:02:52 »
Jak tam koleżanki/koledzy kaczkowisko. .... działamy  ;D.
A może ... może  poszukamy jakiś sponsorów  >:D
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2018, 19:04:33 wysłana przez petercvw »

Offline Krzysiekpat

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Krzysztof
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2018, 00:25:26 »
Witam
Piotrek czy masz już jakiś chętnych ? Ja bym się pisał ( max 3 osoby)
PGK

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 25
    • Bogdan.
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2018, 00:39:50 »
Jak będę mógł to chętnie.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2018, 00:42:14 »
Widzisz Krzysiek ile przeczytanych a ile zapisanych. Jak tak dalej pójdzie to temat umrze jak post mój "Lato 2016".
Czekam do końca listopada na rozwinięcie tematu i jego zamknięcie. Finał tuź tuź. Świat wirtualny lepszy od realnego chyba.

Offline Krzysiekpat

• Fanatyk 2CV
    • Krzysztof
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2018, 08:58:51 »
Piotrze ile potrzebnych osób minimum? Trochę to smutne że tylu jest nas na forum a przynajmiej raz do roku nie umiemy sie gdzieś spotkać ????.Panowie ,Panie,koledzy koleżanki zorganizujmy się pokazmy że można. ????
PGK

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Listopad 2018, 11:43:21 »
Krzysiek wiadomo jak kaczkowisko to fajnie by było nas dużo. Ile kaczek?, ile osób? tyle ile może i chce. Ośrodek może pomieścić ok. 40 osób w pokojach i jest opcja namiotowa. Jak wspomniałem najlepiej by byśmy byli tam sami to nikomu i nikt nam nie będzie przeszkadzał. A co do minimum, to poczekamy może do końca listopada i wtedy zdecydujemy co dalej. Wiem jedno, że już na stronach turystycznych temat majówki powoli rusza. Co byśmy się nie obudzili z ręką w nocniku.
A może ktoś ma lepszy patent na SnKK... spotkanie naszych kaczek Kaczkowisko :)

Offline Krzysiekpat

• Fanatyk 2CV
    • Krzysztof
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopad 2018, 00:29:41 »
Może inny termin np połowa maja ,może weekend majowy każdy chce spędzić w swoim rodzinnym gronie.
PGK

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Listopad 2018, 10:38:38 »
A co zrobisz w inny weekend. Trzy dni - niby ale praktycznie masz sobotę. Taki krótki wypad to mi się zdaje jest dobry na spotkanie lokalne.
Ja robię weekendowy  wypad na kajaki, jadę normalnym autem 200/300 km i jest to frajda ale jazda już nie :(
Pewnie, że może większość i chce w gronie rodzinnym spędzić majówkę. ..ale można się  raz wyłamać i majować rodzinnie w kaczkowej rodzinie  :).
Krzysiek I dlatego podjąłem się  tego tematu. Poznań robi złoty, zaprasza i się  kręci.  Wszędzie przybywa kaczek. Nowych forumowiczów witamy, cieszymy się z nimi z posiadania autka, odpisujemy im, że  będzie kogo odwiedzać, dany region rośnie w kaczą siłę itp. ale tak naprawdę to chyba TEORIA (wg mnie) - ale dobrze że  jest bo bez tego forum byłoby  mizerne.
Pożyjemy - zobaczymy co czas przyniesie. Nikt przecież nie ma obowiązku jechać i być zmuszany. Demokracja.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2018, 10:40:51 wysłana przez petercvw »

Offline Krzysiekpat

• Fanatyk 2CV
    • Krzysztof
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Listopad 2018, 11:21:53 »
Piotrze w zupełności masz 100%  racji .Ja się piszę czy to weekend majowy czy późniejszy. Pozdrawiam
PGK