2CV od strony technicznej > Pozostałe kwestie techniczne

Patent na...

<< < (2/3) > >>

petercvw:
A tu epoka do tyłu. Facet przeniósł się  w przyszłość zdążył zabrać silnik i zrobił to coś. Patent jak najbardziej.

Kurcze czy widzieliście dzisiaj nasze forum na dole co jest napisane. Jej, jejku rekord padł oglądalności. Co tych ludzi tu zaciekawiło :o aż 55  :)

petercvw:
Żyjecie  :)
Chyba maku wam zostało z makowca.  Bo cisza jak by makiem zasiał. No chyba że myślicie o postanowieniach noworocznych.
Co powiecie o tym patencie. Profanacja. Dla mnie fajny pomysł ściągnięty prosto z przednich drzwi. Technologia nie nowoczesna na korbkę tylko tradycyjna kaczkowa. Zwiększa komfort, funkcjonalność i wygodę pasażerów z tyłu. Ok. ktoś powie nie oryginał ale wiele by uwieżyłi ze to model ...hm 2cv club 'de lux  ;).
Myślał ktoś o czymś takim, wpadł na taki pomysł może. Mnie taki chodził po głowie i wpadłem na te fotę.

herbi:
Właściciel chyba duzo podróżuje bo załozył ten garb z tyłu. Dla mnie ten garb wyglada okropnie,ale jest moze funkcjonalny.To samo dotyczy tych kieszonek na drzwiach.jesli ktos nie jest przesadnie ortodoksyjny,to jest to bardzo praktyczne usprawnienie.

petercvw:
Herbert chodzi mi tylko o okno uchylne.

herbi:
Popatrz,a tego to nie zauważyłem  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej