Samochody forumowiczów > Nasze "kaczki"

Kalendarz 2019

(1/5) > >>

raff:
Jak zwykle w listopadzie zabieram się za przygotowanie naszego kalendarza. Jak zwykle czekam na zdjęcia (proszę o format poziomy) na 2cv.lublin@gmail.com

raff:
Przypominam się w sprawie zdjęć do kalendarza. Myślę, że jeszcze do końca tygodnia mogę je zbierać, tak aby realnym było wykonanie kalendarza przed Świętami...

raff:
To już ostatnie chwile na wysłanie zdjęć z waszych tegorocznych wypraw, zlotów i wycieczek kaczkowych - od poniedziałku przystępujemy do prac nad nowym kalendarzem...

raff:
Niestety z powodu awarii drukarnia nie zdążyła wyprodukować na wczoraj naszego kalendarza (liczyłem, że dziś będę mógł rozpocząć wysyłkę). Ale można już składać zamówienia - proszę o mail na 2cv.lublin@gmail.com z podaniem ilości sztuk oraz adresu do wysyłki. Płatność przelewem na konto 33 1950 0001 2006 0671 1553 0002 (Rafał Młynarski). Przy zamówieniu 1-2 szt cena 20zł. Przy zamówieniu 3-5 szt. cena 18zł Przy większych zamówieniach kwotę podam przelewem, bo wchodzimy w wyższy przedział wagowy przesyłki i... czasem lepiej wysłać kurierem niż pocztą.

Radek421:
Można wiedzieć jak wyglądają? Jakie fotki są w kalendarzu? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej